Напрямки діяльності

nd_icon_prepress

DigitalPrintCenter

Неперевершені можливості надсучасних цифрових технологій, завдяки яким Ви зможете:
•отримати не лише оптимальне співвідношення «ціна-якість», а й фінансову вигоду;
•втілити у життя самі креативні ідеї в оформленні Вашого продукту;
•відтворити кольори і зображення у стовідсотковій відповідності з попереднім тиражем;
•отримати короткі тиражі в максимально короткі строки при незмінній якості;
•друкувати тиражі без додаткового виготовлення друкарських форм та форм для висічки;
•надрукувати кожну наступну одиницю продукту унікальною;
•захиститись від підробок та фальсифікації, шляхом персоніфікації та нанесення кодів на продукт.
Надрукуємо оперативно, якісно, з широким спектром оздоблення, включаючи лазерне висікання на різноманітних видах паперу, картону, поліпропілену, поліетилену, рафлатаку та оракалу, що дозволить Вам зекономити час, кошти та обійти Ваших конкурентів не лише в оформленні, а й в швидкості просування продукту на ринку.

nd_icon_print

Друк

Ми єдина друкарня в Україні, де найбільший парк нових ротаційних офсетних машин, що дає можливість одночасного друкування на двох-трьох машинах мільйонних тиражів рітейлів, листівок, газет. Це означає, що будь-який найбільший наклад ми в змозі виготовити за кілька годин. При необхідності – тираж виходить одразу з машини склеєним, обрізаним і порахованим. На аркушевих офсетних машинах ми друкуємо не лише на папері, а і на самоліпках, картоні, пластику. Ми друкуємо на новому, якісному ротаційному обладнанні зі швидкістю до 50000 фарбовідбитків за годину. На кожній машині. А також на офсетних аркушевих машинах друкуємо зі швидкістю до 12000 фарбовідбитків за годину. Використовуємо тільки найякісніші матеріали щільністю 28-350 г/м2.

nd_icon_design

Дизайн, Pre-press

Талановиті художники, які працюють в друкарні «Новий друк», кваліфіковано, творчо підійдуть до створення дизайну поліграфічної продукції, враховуючи всі побажання замовника.

При необхідності, чи за бажанням замовника, надаємо послуги по перевірці та доопрацюванню макетів будь-якої складності, згідно з технічними умовами. Верстаємо нові макети.

nd_icon_books

Книжкове виробництво

Ми єдині в Україні, хто спеціалізується на виготовленні книг мистецької тематики, при цьому наша унікальна ниткозшивна машина не проклеює окремо кожен зошит, що дає можливість задруковувати повні звороти. Ми виробляємо книги будь-якої складності. Якщо Вам потрібна найякісніша книга в найкоротші терміни, то Вам потрібно звернутись саме до нас!

nd_icon_afterprint

Післядрукарське виробництво

Ми маємо єдину в Україні швидкісну машину, яка зшиває на скобу газетну продукцію на папері зі щільністю від 32 г\м². В порівнянні до інших друкарень, ми в своєму арсеналі маємо найбільший парк обладнання для порізки, скріплення на скобу, термосклеювання, висікання, тиснення, шиття і т.д.

nd_icon_package

Виготовлення упаковки

Ми друкуємо упаковку будь-якої складності на целюлозному і макулатурному картоні. У нас встановлено обладнання по висіканню В1 формату з можливістю одночасного нанесення конгревного тиснення (шрифт Брайля). Після висікання склеюємо коробки різної складності на 3-4 точки склеювання.

Наші переваги

Виготовлення етикетки

nasiteua

Презентація DigitalPrintCenter

Продукція


Книжкова продукція


Газетно-журнальна продукція


Пакувальна продукція


Календарна продукція, листівки

Відгуки